top of page

Kullanım Şartları

The App

Son güncelleme: 30 Ocak 2024

Uygulamayı indirerek veya kullanarak, bu koşullar otomatik olarak size uygulanacaktır. Bu nedenle, uygulamayı kullanmadan önce bunları dikkatlice okuduğunuzdan emin olmalısınız. Uygulamanın kendisini veya herhangi bir bölümünü herhangi bir şekilde kopyalamanıza veya değiştirmenize izin verilmez. Uygulamanın kaynak kodunu çıkarmaya çalışmamalı ve uygulamayı başka dillere çevirmeye veya türev sürümler oluşturmaya çalışmamalısınız. Uygulama kendisi ve tüm ilgili ticari markalar, tescilli markalar, veritabanı hakları ve diğer tüm fikri mülkiyet hakları hala Goya Rota Planlayıcı'ya aittir.

Goya Rota Planlayıcı, uygulamanın mümkün olduğunca kullanışlı ve verimli olmasını sağlamaya taahhüt etmektedir. Bu nedenle, uygulamada herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle değişiklik yapma veya hizmetleri ücretlendirme hakkını saklı tutarız.

Goya Rota Planlayıcı uygulaması, size hizmet sunmak için bize sağladığınız kişisel verileri depolar ve işler. Telefonunuzu ve uygulamaya erişiminizi güvende tutma sorumluluğu size aittir. Bu nedenle cihazınızı jailbreak veya root yapmamanızı öneririz, çünkü bu telefonunuzu kötü amaçlı yazılımlara, virüslere veya kötü amaçlı yazılımlara karşı savunmasız hale getirebilir, telefonun güvenlik özelliklerini tehlikeye atabilir ve Goya Rota Planlayıcı uygulamasının düzgün çalışmamasına veya çalışmamasına neden olabilir.

Goya Rota Planlayıcı, belirli durumlar nedeniyle sorumluluk almayacaktır. Uygulamanın belirli özellikleri için uygulamanın etkin bir internet bağlantısına sahip olmasını gerektiren durumlar vardır. Bağlantı, Wi-Fi veya mobil ağ sağlayıcınız tarafından sağlanabilir, ancak Wi-Fi, mobil veri veya konum servisine erişiminiz yoksa, Goya Rota Planlayıcı uygulamasının tam olarak çalışmamasından sorumlu tutulamaz.

Eğer uygulamayı Wi-Fi alanı dışında kullanıyorsanız, mobil ağ sağlayıcınızla olan anlaşma şartlarının hala geçerli olduğunu hatırlamanız gerekir. Sonuç olarak, uygulamaya erişirken bağlantı sırasında mobil sağlayıcınız tarafından, uygulamaya erişirken üçüncü taraf ücretleri de dahil olmak üzere veri maliyeti için mobil sağlayıcınız tarafından ücretlendirilebilir. Uygulamayı kullanarak, bu tür ücretler, veri dolaşım ücretleri de dahil olmak üzere, ülkenizden (veya bölgenizden) dışında uygulamayı kullanıyorsanız sorumluluk üstlenirsiniz. Lütfen cihazınızın fatura ödeyeni olmadığınızı belirtmek için kullanılmıyorsa, uygulamayı kullanmadan önce fatura ödeyenden izin almalısınız.

Benzer şekilde, Goya Rota Planlayıcı uygulamasını kullanımınızdan Goya Rota Planlayıcı her zaman sorumluluk alamaz, örneğin, cihazınızın pilinin tamamen dolu olduğundan emin olmalısınız. Goya Rota Planlayıcı, pilin tükenmiş olması veya cihazınızı açamamanız nedeniyle uygulamanın düzgün çalışmamasından kaynaklanan herhangi bir kayıptan sorumlu tutulamaz.

Uygulamanın kullanımı ile ilgili olarak Goya Rota Planlayıcı'nın sorumluluğu, bize sağlanan (örneğin, adres gibi) üçüncü tarafların bilgilerinin, uygulamanın bu işlevselliğine güvenmenizin sonucunda ortaya çıkan doğrudan veya dolaylı kayıplar için herhangi bir sorumluluğu tamamen reddeder.

Uygulamayı zaman zaman güncellemek isteyebiliriz. Uygulama şu anda Android ve iOS üzerinde mevcuttur - her iki sistem için gereksinimler (ve uygulamanın kullanılabilirliğini genişletmeye karar verirsek, bu sistemlere ek olarak başka sistemler) değişebilir ve uygulamayı kullanmaya devam etmek istiyorsanız güncellemeleri indirmeniz gerekebilir. Goya Rota Planlayıcı, uygulamayı her zaman sizinle ilgili ve/veya cihazınıza yüklediğiniz Android ve iOS sürümü ile çalışır hale getireceğine dair bir taahhütte bulunmaz. Ancak, size sunulan güncellemeleri her zaman kabul etmeyi taahhüt edersiniz. Ayrıca, uygulama sağlamayı bırakmak ve uygulamanın kullanımını herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın sona erdirme hakkımız olabilir. Size başka bir şekilde bildirilmedikçe, herhangi bir sonlandırma durumunda, (a) size bu koşullarda size verilen haklar ve lisanslar sona erecektir; (b) uygulamayı kullanmayı bırakmalısınız ve (gerekiyorsa) cihazınızdan sileceksiniz.

Tüm verilerinizi depolamıyoruz. Verilerinizi uygulamada saklamak ve geri yüklemek için yedekleme ve geri yükleme işlevini kullanabilirsiniz. Yedek dosyasını Google Drive, iCloud veya cihazınızdaki bir klasöre kaydetmelisiniz. Yedek dosyasını saklamak sizin sorumluluğunuzdadır. Cihazınızı değiştirmek istiyorsanız, eski cihazınızdan yedek dosyası oluşturabilir ve bunu yukarıda belirtilen yerlere kaydedebilirsiniz. Ardından, yedek dosyasını kullanarak verilerinizi yeni cihaza geri yükleyebilirsiniz. Yedekleme ve geri yükleme için aynı hesabı kullanmalısınız.

Abonelik Bilgisi:

Goya Rota Planlayıcı, kredi satın alarak çalışır. Her adres optimizasyonu bir kredi tüketir.

Ödemeyi yapmadan önce toplam fiyatı görebilirsiniz.

Aylık abonelik iptal edildiğinde, kullanıcı bu abonelik özelliklerini dönemin sonuna kadar kullanmaya devam eder. Sonunda otomatik yenileme olmayacak ve kullanıcı kredi sistemine geri dönecektir.

Aylık aboneliğinizi her zaman iTunes hesap ayarları üzerinden iptal edebilirsiniz.

Otomatik yenilemeyi iptal etmek istiyorsanız, en az 24 saat önce iptal etmelisiniz.

Bir hesap, kredi ve abonelik aynı anda sadece bir cihazda etkin olabilir.

Bu Şartlar ve Koşulların Değişiklikleri: Şartlar ve Koşullarımızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu nedenle, bunlarda herhangi bir değişiklik için bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmeniz önerilir. Herhangi bir değişiklikten sizi bu sayfada yayınlayarak haberdar edeceğiz. Bu değişiklikler, bu sayfada yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girer.

Bize Ulaşın: Şartlar ve Koşullarımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin:

E-posta: info@goyarouteplanner.com

bottom of page